Дата: від до Скинути

Тамаринці звернулись до міської ради з метою отримання земельних ділянок для ведення городництва

Мешканці с. Тамарине звернулись до керівництва міської ради стосовно питання отримання земельних ділянок для ведення городництва. З цією метою міський голова Леонід Голобля провів зустріч з громадою у Тамаринському сільському будинку культури.

18:32 25.08.2020

Розпочався ремонт дороги на ділянці "Кобзарці - Снігурівка"

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області на чолі з Владиславом Невеселим розпочала ремонт дороги на відрізку "Кобзарці - Снігурівка". Сьогодні, 25 серпня, на території Снігурівської ОТГ працює техніка.

15:48 25.08.2020

В Снігурівці просто неба відбувся святковий концерт

В м. Снігурівка 24 серпня відбувся святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України. Сотні снігурівчан прийшли разом зі своїми родинами та друзями на площу до Будинку культури, щоб провести разом святковий вечір понеділка.

13:31 25.08.2020

Профілактика ботулізму

Ботулізм – це харчове отруєння, яке може призвести до тяжких наслідків, зумовлене споживанням продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини. Водночас, ботулізму у більшості випадків можна уникнути, дотримуючись простих харчових правил.

11:22 25.08.2020

Увага! Відключення водопостачання!

У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт 25.08.2020 року буде відсутнє водопостачання в мікрорайоні "Сонячний" та прилеглих вулицях до закінчення ремонтних робіт.

11:02 25.08.2020

В Нововасилівці та Новокондаковому відсвяткували День Незалежності

24 серпня в с. Нововасилівка відбулось святкування Дня Незалежності України. Місцеві мешканці зібрались у місцевому Будинку культури на концертну програму, підготовлену артистами. Привітав присутніх зі святом в.о. старости Олександр Катков.

10:45 25.08.2020