Юріївка відсвяткувала свій День народження.

Село Юріївка Афанасіївського старостинського округу у суботу, 22 серпня, святкувало свій День народження. Захід пройшов на подвір'ї місцевої школи. Свято зібрало багато гостей, привітати юріївців приїхав міський голова Леонід Голобля.

08:43 23.08.2020

Радились шкільні директори

20 серпня 2020 року в м. Снігурівка відбулась нарада директорів закладів загальної середньої освіти Снігурівської міської ради з питання підготовки та організації початку нового 2020/2021 навчального року та роботи закладів освіти в умовах карантину.

09:38 22.08.2020

Увага! Відключення водопостачання!

У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт 22.08.2020р. буде відсутнє водопостачання по вул. Веселкова, Калинова, Гагаріна, генерала Плієва та прилеглих вулицях до закінчення ремонтних робіт.

09:16 22.08.2020

До Дня Прапора та Дня Незалежності України

З метою поглиблення знань громадян і вшанування багатовікової та доленосної  історії українського державотворення, державної символіки Незалежної  України у Снігурівському історико-краєзнавчому музеї  проведено годину цікавих повідомлень: «Наш прапор – як літо: блакитне небо, золоті ниви».

12:23 21.08.2020