Вітаємо!

Сьогодні свій День народження святкує виконуюча обов'язки старости Кобзарцівського старостинського округу КАНЦЕЛЯРУК Наталія Володимирівна!

08:30 06.08.2020

Щодо повідомлення RASFF № 2020.2632 – fup 7

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про наступне.

12:19 05.08.2020

Леонід Голобля взяв участь у нараді стосовно запобігання стихійній торгівлі в Снігурівці.

3 серпня 2020 року в Снігурівській РДА відбулася нарада з питань запобігання стихійної торгівлі, яка проходила за участі Снігурівського міського голови Леоніда Голоблі. В обговоренні питань взяли участь представники райдержадміністрації, відділу поліції, Держпродспоживслужби та КП “Снігурівський ринок”.

08:21 05.08.2020

Міський голова передав Єлизаветівському клубу ноутбук

Раніше повідомлялося, що в с. Єлизаветівка Снігурівської ОТГ з'явився довгоочікуваний інтернет, адже покриття якісним інтернет-зв'язком в сільській місцевості на сьогодні залишається проблемою. Для мешканців села, де місцевий клуб підключили до всесвітньої "павутини" - це без сумнівів подія грандіозна.

20:21 04.08.2020

Снігурівська міська рада підтримує проєкт "Відкритий ринок"

"Відкритий Ринок" - Майданчик, на якому виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі можуть зустрітись без посередників! Снігурівська міська рада підтримує впровадження та реалізацію даного проєкту на теренах Миколаївщини.

13:13 03.08.2020

В Снігурівці пройшли громадські слухання по генеральному плану міста

30 липня в приміщенні Снігурівської міської ради відбулись громадські слухання з обговорення генерального плану м. Снігурівка з планом зонування території в масштабі генерального плану. Захід проводився на виконання вимог чинного законодавства з метою врахування інтересів громади.

15:49 30.07.2020