Увага! Відключення водопостачання!

Комунальне підприємство «Снігурівський комунальник» повідомляє, що 23 вересня 2020р., в зв’язку з розривом водопроводу в мікрорайоні "Сім вітрів", тимчасово буде припинено водопостачання до ліквідації аварійної ситуації.

13:51 23.09.2020

“Я люблю Першотравневе": День села відзначили з розмахом

18 вересня в Першотравневому пройшов День села. На свято завітав міський голова Леонід Голобля та привітав мешканців зі святом. Також односельчан привітала в.о.старости Тетяна Наумець. Звісно, карантин вніс корективи у проведення заходу: на вході до Будинку культури робили температурний скринінг, а продавці ласощів були у масках та рукавичках. Проте, це не зіпсувало святкового настрою тим, хто вирішив провести цей вечір у колі односельчан: насичена концертна програма, святкова лотерея, різноманітні атракціони, смачна юшка, феєрверк та дискотека чекали на кожного мешканця старостинського округу – сьогодні ніхто не нудьгував.

16:28 22.09.2020

Павлівка відсвяткувала День села

Цього року, 19 вересня, День села Павлівка пройшов під гаслом культурно-мистецької акції "Заспіваймо разом". Привітати павлівців особисто завітав Снігурівський міський голова Леонід Голобля.

14:58 22.09.2020

В Снігурівці обговорили подальшу газифікацію населеного пункту

21 вересня у м. Снігурівка відбулась зустріч представників ВТВ АТ "Миколаївгаз" з керівництвом Снігурівської ОТГ. Присутні обговорили питання подальшої газифікації будинків у мікрорайонах "Сім вітрів" та "Сонячний".

14:33 22.09.2020

День партизанскої слави у Снігурівці

Вранці 22 вересня колона з числа снігурівчан, представників районної та міської влади, працівників установ та організацій вишикувалася біля меморіалу загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні, щоб віддати шану подвигу партизанів та підпільників, які воювали з окупантами в роки Другої світової війни.

13:48 22.09.2020

22 вересня – День партизанської слави

22 вересня 2001 року у нашій країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента  України №1020/ 2001 від 30.10.2001р. Із цієї нагоди в Снігурівському історико-краєзнавчому музеї проведено історичну годину «Партизанський фронт».

07:52 22.09.2020

Про реєстрацію Хапаля Євгена Вікторовича,  Кішковської Зої Анатоліївни та  Жигалка Олександра Васильовича кандидатами  на посаду Снігурівського міського голови

Про реєстрацію Хапаля Євгена Вікторовича, Кішковської Зої Анатоліївни та Жигалка Олександра Васильовича кандидатами на посаду Снігурівського міського голови

18:03 21.09.2020