Дата: від до Скинути

ПЕРЕЛІК СПОСОБІВ КОМУНІКАЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Щоб спілкування з фахівцями Фонду області для відвідувачів проходило максимально безпечно, зручно і водночас результативно, пропонуємо такі варіанти комунікації з пенсійниками:

15:29 12.08.2020

На Нововасилівському понтонному мосту продовжують ремонт

На понтонному мосту біля Нововасилівки продовжуються ремонтні роботи. Спеціалісти комунального підприємства "Снігурівський комунальник" другу добу намагаються ліквідувати підтоплення понтону, спричинене рухом великовагового транспорту.

15:23 12.08.2020

В снігурівському дитсадку продовжуються роботи по опаленню

В м. Снігурівка у закладі дошкільної освіти №7 продовжуються роботи по впровадженню системи опалення з використанням альтернативних джерел енергії: наразі вже встановлено пелетний котел та перекрито дах будівлі котельні. Роботи продовжуються

08:45 12.08.2020

В Євгенівському будинку культури з'явиться тренажерна зала та швейна майстерня

В двох приміщеннях Євгенівського сільського будинку культури замінюють старі вікна та двері на нові металопластикові. У приміщеннях, які знаходяться на другому поверсі закладу, також планується провести ремонтні роботи - 1 жовтня там має з'явитися тренажерна зала з кондиціонером (бігова доріжка, орбітрек, інверсійний стіл, степпер, масажер, велотренажер) та швейна майстерня (дві швейні машинки та оверлок) для місцевих мешканців. Це стало можливим завдяки активній роботі завідуючої бібліотеки-філії Тамари Дирди.

15:00 11.08.2020

У Василівці відновлюють вуличне освітлення

В с. Василівка розпочали вирішувати питання відновлення вуличного освітлення. Мешканці громади зверталися до міського голови Леоніда Голоблі з даного питання, тому міська влада вирішила підійти до його вирішення комплексно, окресливши план заходів стосовно відновлення вуличного освітлення в населених пунктах по всій ОТГ.

14:51 11.08.2020

Ремонтують Нововасилівський понтонний міст

В Снігурівській ОТГ силами комунального підприємства міської ради здійснюють ремонт Нововасилівського понтонного мосту. Раніше повідомлялося про те, що рух мостом буде обмежено.

14:41 11.08.2020

Увага!

Шановні мешканці вул. 1 Травня, Лугова, Дмитра Дорошенка, Ювілейна, Лікарняна!

16:30 10.08.2020

Щодо забезпечення виконання операторами ринку обов`язків у сфері провадження з побічними продуктами тваринного походження.

З метою забезпечення якості та безпечності сільськогосподарської продукції спеціальним Законом України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною» від 7 квітня 2015 р. врегульовані питання поводження із тушами або частинами туш забитих, загиблих тварин, сировиною та продуктами тваринного походження, що не призначені або визнані непридатними для споживання людиною. Законом, що набрав чинності з 9 травня 2016 року, встановлено спеціальні правові вимоги до операторів ринку у сфері поводження з побічними продуктами тваринного походження, якими визнаються суб’єкти господарювання, що вчиняють будь-які дії з побічними продуктами тваринного походження, не призначеними для споживання людиною, та беруть участь у їх обігу.

15:49 10.08.2020