Увага! Відключення водопостачання!

Сьогодні, 3 липня 2020 року, буде відсутнє водопостачання в мікрорайоні "Сонячний", зокрема по вулицях Суворова, В.Чорновола, Інгулецька, пров. Шкільний до завершення ремонтних робіт у водомережі!

09:58 03.07.2020

Будні КП "Снігурівський благоустрій": вивіз сміття, прибирання та покіс трави

Мешканці міста тільки прокидаються, а працівники КП "Снігурівський благоустрій" вже працюють. По місту Снігурівка проводиться робота з вивезення сміття, робітники косять траву та прибирають сміття.

10:09 02.07.2020

Як спільними зусиллями можна створити навколо себе атмосферу порядку, краси та дієвого самоврядування

Наші екскурсії по ОСББ мікрорайону «Сім вітрів» завершуються прогулянкою подвір’ями будинків по вул. Суворова №25 (ОСББ «Прометей-25»), Суворова №31 (ОСББ «Затишок») та Суворова №33 (ОСББ «Любисток»). Побілені бордюри, прибрані під’їзди, чудові квіти та найголовніше – привітні люди, які власними зусиллями намагаються прикрасити свої домівки, передаючи від покоління до покоління працелюбність та відданість своїй справі.

09:00 02.07.2020

Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження аграрій, підприємець, меценат, депутат Снігурівської міської ради СЕРГЕЮК Олег Іванович!

08:28 02.07.2020

Міський голова привітав 80-річних ювілярів з Афанасіївки та Галаганівки

80 років – це вік золотої зрілості, яка дарує почуття спокою та радості. Попри те, що молодість вже не повернути довкола щебечуть діти, внуки та правнуки, які є гордістю усього життя. За святковим столом збирається вся родина та проголошує веселі та щемливі слова, які наповнюють серце любов’ю. У цей день ювіляра не можна залишити без щирих привітань, які зігріють його душу та нагадають, як його люблять та цінують.

15:47 01.07.2020

В Снігурівці триває поточний ремонт доріг

Як вже раніше повідомлялося, в м. Снігурівка проводились роботи з поточного ремонту дорожного покриття, замовником яких виступила Снігурівська міська рада. Нещодавно було виконано роботи на площі Богдана Хмельницького а також по вулицям Суворова, Центральній, Перемоги та Жовтневій.

14:01 01.07.2020

В Нововасилівці урочисто відновив роботу дитсадок

В с. Нововасилівка відбулось довгоочікуване відкриття закладу дошкільної освіти. Цієї події чекали вихователі, батьки, а найголовніше - безпосередньо вихованці дитячого садочку, які вже занудьгували вдома на карантині.

13:35 01.07.2020

Єлизаветівка - з довгоочікуваним інтернетом!

Люди у великих містах звикли до 4G та швидкісного доступу до мережі Інтернет. В той же час проблема інтернет-зв'язку в сільській місцевості на сьогодні залишається гострою. Велика кількість сіл знаходиться без покриття якісним інтернетом або взагалі без нього.

12:56 01.07.2020

«Сонячний-23» та «Сузір’я» - ОСББ, які прикрашають місто руками своїх мешканців

Проходячи повз будинок по вул. Суворова, 23 в Снігурівці, зупиняєшся, щоб подивитися на гарні клумби прямо на виході з під’їзду – це ОСББ «Сонячний-23». Надія Іванівна Розумна охоче проводить екскурсію багатоповерхівкою, яку вона очолює вже багато років. Відразу зрозуміло: серед сусідів вона – авторитет, до неї прислухаються та допомагають.

10:00 01.07.2020