В Трудолюбівці здійснено ремонт бібліотеки-філії

За сприяння Снігурівського міського голови Леоніда Голоблі та старости Першотравневого старостинського округу Тетяни Наумець було вирішено питання щодо ремонту бібліотеки-філії в с. Трудолюбівка.

14:37 03.07.2020

Увага! Відключення водопостачання!

Сьогодні, 3 липня 2020 року, буде відсутнє водопостачання в мікрорайоні "Сонячний", зокрема по вулицях Суворова, В.Чорновола, Інгулецька, пров. Шкільний до завершення ремонтних робіт у водомережі!

09:58 03.07.2020

Будні КП "Снігурівський благоустрій": вивіз сміття, прибирання та покіс трави

Мешканці міста тільки прокидаються, а працівники КП "Снігурівський благоустрій" вже працюють. По місту Снігурівка проводиться робота з вивезення сміття, робітники косять траву та прибирають сміття.

10:09 02.07.2020

Як спільними зусиллями можна створити навколо себе атмосферу порядку, краси та дієвого самоврядування

Наші екскурсії по ОСББ мікрорайону «Сім вітрів» завершуються прогулянкою подвір’ями будинків по вул. Суворова №25 (ОСББ «Прометей-25»), Суворова №31 (ОСББ «Затишок») та Суворова №33 (ОСББ «Любисток»). Побілені бордюри, прибрані під’їзди, чудові квіти та найголовніше – привітні люди, які власними зусиллями намагаються прикрасити свої домівки, передаючи від покоління до покоління працелюбність та відданість своїй справі.

09:00 02.07.2020

Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження аграрій, підприємець, меценат, депутат Снігурівської міської ради СЕРГЕЮК Олег Іванович!

08:28 02.07.2020