В Снігурівці оперативно ліквідували наслідки стихії

12 червня територію м. Снігурівка та інші населені пункти нашого району охопила негода. Потужна злива та сильний буревій накоїли багато лиха - було зірвано десятки листів шиферу з дахів будинків, зламані дерева та пошкоджено дроти ліній електропередач.

14:35 13.06.2020

Вітаємо!

Сьогодні свій День народження святкує депутат Снігурівської міської ради МАЦЮТА Юрій Віталійович!

09:16 12.06.2020

В Нововасилівці прибрали на дитмайданчиках

Мешканці Нововасилівки зібрались на толоку, під час якої привели до ладу територію біля сільського клубу та здійснили покіс трави на дитячому майданчику, який знаходиться поряд. У прибиранні взяли участь не лише дорослі, а й діти. Також мешканці Нововасилівки навели лад на іншому дитячому майданчику, який, до речі, був створений власними силами громади. А після прибирання на ньому яскраво замайорів національний прапор!

08:16 12.06.2020

Вітаємо!

Вітаємо з Днем народження директора закладу дошкільної освіти №1 м. Снігурівка Глушко Любов Станіславівну!

07:55 12.06.2020

«Складно назвати напрямок, який би ми не охопили у своїй повсякденній роботі», - начальник КП «Снігурівський благоустрій» Людмила Мамоненко.

«Снігурівський благоустрій» - комунальне підприємство міської ради, яке безпосередньо займається питаннями благоустрою на території м. Снігурівка. Складно назвати напрямок, який би не охопили працівники КП у своїй повсякденній роботі: це впорядкування кладовищ, прибирання та розчистка доріг, вивезення сміття, покіс трави, озеленення, освітлення та ще багато-багато іншого.

15:01 11.06.2020

Профілактика гострих кишкових інфекцій

Захворювання, які спричиненні проникненням в організм патогенних мікроорганізмів називають інфекційними хворобами. При інфекційних хворобах ефективність профілактичних заходів залежить від рівня гігієнічних знань населення.

13:40 11.06.2020

Вітаємо з перемогою!

Вихованка гуртка «Писанкарство» Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник О.В.Васильєва) Васильєва Олександра отримала Диплом Лауреата І ступеня V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Великоднє сяйво» в номінації «Сучасна писанка». Фестиваль проводився в квітні-травні в онлайн-режимі.

12:38 11.06.2020

В мікрорайоні "Сім вітрів" - аварійне відключення водопостачання

В м. Снігурівка в мікрорайоні "Сім вітрів" за адресою вул. Суворова, 37 у зв'язку з виникненням надзвичайної аварійної ситуації у підвальному приміщенні будинку тимчасово буде припинено водопостачання до завершення ремонтних робіт!

10:42 11.06.2020

В м. Снігурівка триває поточний ремонт доріг

Як вже раніше повідомлялося, нещодавно в м. Снігурівка розпочались роботи з поточного ремонту дорожного покриття, замовником яких виступає Снігурівська міська рада. Після виконання підготовчих робіт було здійснено укладання асфальтної суміші на площі Богдана Хмельницького у старому центрі міста, а також по вул. Суворова, вул. Центральна, вул. Перемоги та вул. Жовтнева.

10:32 11.06.2020