В Снігурівці покращують благоустрій громадських місць

Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це показник рівня участі територіальної громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту.

10:00 09.10.2019

В Снігурівці відзначили День міста

Щороку у місті відбувається пишне відзначення Дня міста Снігурівка. Масштабна програма святкування включає в себе і офіційні вітання з Днем міста, і народні гуляння, концерти, ярмарки й багато інших розваг та заходів.

15:00 07.10.2019

В Калинівці відсвяткували День села

27 вересня громада Калинівського старостинського округу святкувала 89-ту річницю створення с.Калинівка (Куйбишеве). На святкування завітали гості зі Снігурівської міської ради: міський голова Голобля Л.М, заступник міського голови Вітенко Г.З. та працівники Першотравневого старостинського округу.

18:00 30.09.2019