30 вересня - День усиновлення!

Вже третій рік в Україні 30 вересня відзначається День Усиновлювача, який збігається з днем християнського свята «Віри, Надії, Любові та матері їх Софії», святих мучениць які, як вважається, захищають дружин та матерів.

08:00 30.09.2019

Про скликання II позачергової сесії

24 вересня 2019 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради по вул. Жовтнева, 124 в м. Снігурівка відбудеться пленарне засідання ІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

09:00 16.09.2019

В дитсадку №2 пройшов ярмарок

З давніх-давен в Україні пора збирання урожаю закінчується яскравими, багатими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали кращі свої набутки. І чого тут тільки не було… То ж на цьому тижні в ДНЗ№ 2 відбувся чудовий осінній ярмарок, на якому були представлені всі дари осені, а також печиво, пиріжки, пироги, приготовлені майстерними руками матусь, бабусь.

15:33 13.09.2019

В Бурханівці - нова водонапірна башта!

З метою забезпечення безперебійної подачі питної води, а також – задля покращення комунально-побутових умов мешканців села Бурханівка, що входить до складу Снігурівської об’єднаної територіальної громади, було встановлено нову башту Рожновського.

15:29 13.09.2019

Снігурівські комунальники підтримують в належному стані газорозподільчі мережі

З 2013 року мешканці окремих вулиць м.Снігурівка користуються природним газом для обігріву будинків, квартир, нагріву води, приготування їжі. Звісно, зовнішня газова мережа потребує постійного догляду, так як зміна температур та атмосферні опади можуть спричинити корозію металевих труб.

15:38 05.09.2019