В ДНЗ №7 встановлено бойлери

На початку травня поточного року в ДНЗ №7 м.Снігурівка встановлено бойлери у групі раннього віку та  у приміщенні пральні.

11:28 30.05.2019

Звернення до депутата Снігурівської міської ради Жигалка О.В.

До Снігурівської міської ради надійшло звернення директора Снігурівського РБК Сопельняк Л.М., в якому вона, в тому числі, просить вжити заходів щодо майна депутата міської ради Жигалка О.В. – бетонних плит, що знаходяться на території газону напроти РБК.

10:48 28.05.2019

Оголошення про початок прийому пропозицій та зауважень до містобудівної документації

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в місті Снігурівка розробляється генеральний план м. Снігурівка з планом зонування території в масштабі генерального плану.

10:57 27.05.2019

На вулиці Перемоги ремонтують дорогу.

В місті Снігурівка по вулиці Перемоги продовжується поточний ремонт дорожнього покриття. Наразі здійснюється укладання вирiвнювального шару з асфальтобетонної сумiшi.

10:51 27.05.2019