Рух понтонним мостом відновлено

Снігурівська міська рада інформує, що рух по понтонному мосту відновлено. Звертаємо увагу, що додатково поруч з мостом встановлено обмежувачі руху великогабаритного транспорту.

16:16 23.08.2019

Спростування недостовірної інформації

Посадові особи Снігурівської районної державної адміністрації вкотре розповсюджують недостовірну інформацію через офіційний веб-сайт РДА. Інформацію про ремонт понтонного мосту ми вже публікували раніше. Тепер наводимо скан-копії нашого листа ще від 20.08.2019 стосовного мосту та лист – відповідь Снігурівської райдержадміністрації.

15:00 23.08.2019

Міськрада вирішує питання відновлення проїзду понтонним мостом

Як і обіцяла міська рада, вже розпочато попередні заходи по відновленню проїзду по раніше зруйнованому понтонному мосту через річку Інгулець, що з’єднує місто Снігурівка та населені пункти трьох старостинських округів – Тамаринського, Павлівського та Василівського з районним центром.

10:00 23.08.2019

Відповідь на неправдиву інформацію в ЗМІ

В черговий раз на просторах інтернету вийшов матеріал із спекулятивними твердженнями, в якому йде мова про зруйновані мости на території Снігурівського району та звинувачується з цього приводу керівництво Снігурівської ОТГ (яка існує менше місяця) у бездіяльності.

16:00 02.08.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту Плану реалізації Стратегічного плану розвитку Снігурівської територіальної громади

З метою забезпечення сталого економічного та соціального розвитку громади, раціонального використання ресурсного потенціалу та екологічної безпеки Снігурівської ОТГ надаємо для ознайомлення громадськості проект Плану реалізації Стратегічного  плану розвитку Снігурівської  територіальної громади.

16:00 01.08.2019

Щодо оплати праці міського голови.

У зв’язку з суспільним резонансом, викликаним розглядом на І сесії Снігурівської міської ради 7 скликання питання про встановлення умов оплати праці міському голові Голоблі Л.М., вважаємо за необхідне роз’яснити наступне.

15:00 23.07.2019