Відповідь на неправдиву інформацію в ЗМІ

В черговий раз на просторах інтернету вийшов матеріал із спекулятивними твердженнями, в якому йде мова про зруйновані мости на території Снігурівського району та звинувачується з цього приводу керівництво Снігурівської ОТГ (яка існує менше місяця) у бездіяльності.

16:00 02.08.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту Плану реалізації Стратегічного плану розвитку Снігурівської територіальної громади

З метою забезпечення сталого економічного та соціального розвитку громади, раціонального використання ресурсного потенціалу та екологічної безпеки Снігурівської ОТГ надаємо для ознайомлення громадськості проект Плану реалізації Стратегічного  плану розвитку Снігурівської  територіальної громади.

16:00 01.08.2019

Щодо оплати праці міського голови.

У зв’язку з суспільним резонансом, викликаним розглядом на І сесії Снігурівської міської ради 7 скликання питання про встановлення умов оплати праці міському голові Голоблі Л.М., вважаємо за необхідне роз’яснити наступне.

15:00 23.07.2019

В Снігурівці ремонтують водопровідну мережу

В м. Снігурівка активно тривають роботи по виконанню Плану соціально-економічного розвитку міста, зокрема, що стосується водно-каналізаційного господарства. Силами комунального підприємства «Снігурівський комунальник»  регулярно проводяться ремонтні роботи щоб забезпечити мешканців міста якісними послугами водопостачання та водовідведення.

16:39 19.07.2019

«В пошуку піратських скарбів»

Літо – це найкраща пора для активних дитячих розваг. В ДНЗ №1 Снігурівської міської ради відбулося свято «В пошуку піратських скарбів». До садочку завітали пірати (вихователь Данилюк Д.В. та керівник логопедичного гуртка Шойко В.П. ), які разом з дітьми проводили дослідницьку діяльність, пізнавали світ піратів та проходили квест  завдання по території закладу.

14:30 19.07.2019

ВІДБУЛАСЯ І СЕСІЯ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

16.07.2019 року відбулась І сесія Снігурівської міської ради об’єднаної територіальної громади. Засідання проходило за участю новообраних депутатів,  депутатів Верховної Ради України, обласної та районної рад, представників районної влади, керівників установ, підприємств, організацій сіл та селищ новоствореної ОТГ.

16:00 18.07.2019