Міськрада організувала поїздку для дітей пільгових категорій до театру

На виконання  розпорядження голови Миколаївської ОДА від 18.10.2019 №475-р «Про заходи щодо проведення Дня Святого Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей в Миколаївській області» 19 грудня 2019 року Снігурівська міська рада організувала поїздку 10 дітей пільгових категорій до Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії.

09:13 20.12.2019

ПІЖАМНА ВЕЧІРКА ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ЗДО № 3

Зима дуже багата на свята, але відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – день Святого Миколая. Що може бути краще, ніж в садочку зібратись усім разом з улюбленими друзями, вихователями на справжню піжамну вечірку та вдало повеселитись в своїх комфортних піжамках?

15:00 19.12.2019